Info a dotazy

Tento portál je inciativou pořadatelů pochodů z ČR a SK. Cílem portálu je jediné, a to zveřejnit akce pro lidi.

JSME TU PRO VÁS!


Nejčastější dotazy:

 

Proč nejsou na portálu některé pochody?

Portálu se, jakožto naší iniciativě, věnujeme z našeho volného času. Je tedy pravděpodobné, že některé pochody jsme nezáměrně přehlédli, opomenuli či zkrátka o nich nevíme. V takovém případě budeme rádi, pokud nás na ně upozornítě. 

Některé pochody jsou však opomenuty záměrně, jelikož nesplňují základní podmínky pro zveřejnění (dále viz. další otázka).

 

Jsem pořadatel pochodu. Co mohu udělat proto, abyste můj pochod uvedli?

Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat nás pomocí kontaktního formuláře v zápatí tohoto portálu. Spolupráce není ničím podmíněna a rozhodně se nejedná, ani nikdy jednat nebude, o placenou službu. Je však potřeba, alespoň částečně,  zapadat do charakteristiky "vojenské, policejní a historické pochody".

Podmínky pro zařazení pochodu do našeho kalendáře jsou transparentnost, čestnost, ochota spolupracovat, naslouchat a diskutovat. Rozhodně není naším záměrem podporovat akce, které jsou pořádány za účelem osobního prospěchu. Tento portál je pro lidi a to samé očekáváme i od zveřejněných akcí.

 

Mohl bych být e-mailem informován o změnách na portálu?

Ano, tuto službu poskytujeme. Pokud nám napíšete pomocí kontaktního formuláře v zápatí tohoto portálu, kde uvedete, že o službu máte zájem, budeme Vás bezplatně informovat o přidání či změně pochodu, spuštění registrací, blížícím se termínu ukončení registrací, přidání nové recenze či zveřejnění kalendáře pro další ročník.

 

U některých pochodů není dostatek informací. Kde je mohu nalézt?

Některé pochody zveřejňují podrobnosti dříve, jiné doslova na poslední chvíli. S pořadateli se snažíme být v kontaktu tak, abychom Vám veškeré informace přinesli co nejdříve. Mějte tedy prosím trpělivost. Pokud Vás však zajímají i jiné skutečnosti, než které zde uveřejňujeme, neváhejte kontaktovat nás, či přímo pořadatele.

 

Kdo jsou Agenti Chodci?

To je bohužel přísně tajná informace. Některé Agenty na pochodech poznáte, například podle nášivky, jiné ne. Jsou všude, projdou všechno a všechno vidí. Ale ne vždy uvidíte vy je :-)